Kardeşler Vinç

FORKLİFT KİRALAMA

Forkliftler, depo, fabrika gibi kapalı alanlarda veya dış mekanlarda kullanım için kiralanabilir. Şirketinizin işlerinde meydana gelebilecek bir artış veya yeni ortaya çıkan bir taşıma yükleme işi için forklifte ihtiyaç duyulması halinde kiralamak oldukça mantıklı bir çözümdür. Forklift kiralama ihtiyacınız olduğunda, önceden yapacağınız küçük bir planlama, size zamandan ve paradan tasarruf sağlamanın yanında yaşayabileceğiniz bir çok olumsuzluğun önüne geçmenizi sağlayabilir. 

Firmamızı ziyaret ettiğinizde, uzman ekibimiz ihtiyacınıza göre en uygun forklifti önermek için sizi dinleyecek ve durumunuzu değerlendirecektir. Forklif kullanılarak taşınacak yükün boyutu, ağırlığı, kaldırma yüksekliği ve çalışma koşulları gibi bilgileri açıklamanız en uygun forklifti kiralama konusunda yardımcı olacaktır.

Hangi forkliftin kiralanacağı konusu karara bağlandıktan sonra ihtiyacınıza göre forklift kiralama fiyatları saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak değerlendirilir. Uzun süreli kiralamalarda günlük ücret daha düşük olacaktır.